Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával érhetek el ilyen...

Hennával érhetek el ilyen hajszínt?

Figyelt kérdés

ilyen színű a hajam:

image.hotdog.hu/_data/members0/692/1235692/images/kepek_illusztraciok/00aaaaaaaaaaakristen-stewart-ap.jpg

és ilyet szeretnék:

www.cadi29.de/autogramme/schauspieler/Josefine_Preuss.jpg

vagy ha ez nem lehetséges, ilyet:

pctrs.network.hu/clubblogpicture/2/1/_/201637_561257696_big.jpg

vagy még sötétebbet:

krisztamami.hunreal.com/wp-content/gallery/osz_haj_bor_szem/voros3.jpg

melyik jöhetne szóba? vegyszeres hajfestéket semmikép nem szeretnék használni, akkor már100x inkább az eredeti:)


2011. szept. 3. 23:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha eredeti henna gagyi szín sosem szokott kijönni. Mindig szép lesz az eredmény. Ha ősz, vagy nagyon szőke a hajad csak akkor szokott kijönni nagyon narancssárga vörös hajszín.

Ha még is nagyon rosszul sülne el, ami amúgy szerintem csak nagyon ritkán fordul elő(a fő, hogy eredeti henna legyen), akkor henna hajfestés után rálehet még egyszer menni hennával. De más vegyi festékekkel nem szabad újrafesteni.

De mint írtam, vannak olyan dolgok amikkel lehet mélyíteni vagy barnás irányba változtatni a színét.

Az én hajam majdnem világos, olyan közepes barna volt, de nem jött ki gagyi színe, sőt nagyon is természetesnek hat. Amin én is csodálkoztam, mert én is azt hittem, hogy nem lesz jó, hogy nagyon hülye szín fog kijönni.

De végül még sem,pedig nem tettem hozzá semmit sem, csak sima vízzel kotyvasztottam össze.

Szóval, szerintem ki kell próbálni és az ápoló hatása sem mellékes, azért is megéri, ha beleakarsz mindenképp vágni ebbe. :)

2011. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan tipikus seszínű világosbarna a hajam, az a semmitmondó szürke. Félek, hogy vörös leszek, ha több órán át rajta hagyom az árthat? Barna akarok lenni, de nem baj, ha van egy kis vörös fénye.
2011. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem baj, ha vörös leszel. Legalább is lángoló, nagyon világos vörös tutira nem leszel. Nekem is világosbarna a hajam,közepes, de nem lett világos. Sőt. Nagyon szép színe lett. Vörösesbarna színű lett, de nagyon szép. És nem árt semmit, ha hosszú órákra rajta hagyod, mert a természetes henna ápolja a hajat. Nagyon szép lesz tőle a haj.
2011. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!