Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával érhetek el ilyen...

Hennával érhetek el ilyen hajszínt?

Figyelt kérdés

ilyen színű a hajam:

image.hotdog.hu/_data/members0/692/1235692/images/kepek_illusztraciok/00aaaaaaaaaaakristen-stewart-ap.jpg

és ilyet szeretnék:

www.cadi29.de/autogramme/schauspieler/Josefine_Preuss.jpg

vagy ha ez nem lehetséges, ilyet:

pctrs.network.hu/clubblogpicture/2/1/_/201637_561257696_big.jpg

vagy még sötétebbet:

krisztamami.hunreal.com/wp-content/gallery/osz_haj_bor_szem/voros3.jpg

melyik jöhetne szóba? vegyszeres hajfestéket semmikép nem szeretnék használni, akkor már100x inkább az eredeti:)


2011. szept. 3. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Függ az eredeti hajszínedtől is, ami linket küldtél azt nem tudom megnyitni.

valami hibát ír ki.

Minél tovább tartod rajta annál sötétebb lesz.

2011. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

bocsi

szval ilyen az eredeti

sztarinfo.hu/images/stories/000_thumb_kepek/kristen_stewart/KristenStewart_20110414.jpg

2011. szept. 4. 00:12
 3/13 A kérdező kommentje:
lehet ez sem sikerült jolxd telefonról vagyok. szóval tök olyan az eredeti hajszínem, mint Kristen Stewartnak (festetlenül)
2011. szept. 4. 00:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Most megnyitja.

Nekem ettől egy picivel volt világosabb csak, de kb ilyen hajszínem lett

[link]

A 2. képen.

Úgy olvastam különbféle hozzáadott dolgokkal lehet sötétíteni vagy világosítani.

Pl a kurkuma, sáfrány ezek sárgítják,rezesítik a hajat. De az adagolással vigyázni kell vele, mert nagyon sárga a kurkuma.

A kamilla világosítja,tompítja.

A fekete tea, kávéfőzet, fahéj,szegfűszeg,diólevél/tea- ezek mind sötétítik vagy barnásabb árnyalatba viszik a hajat.

Én csak 3 órát hagytam a hajamon. Nem tettem bele semmit. Csak vízzel kutyultam össze. És persze illóolajokat tettem bele(levendula;eukaliptusz).

2011. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te Berni hennáját használod? Én azt akarom majd, viszont félek, mert vörös hajat egyátalán nem szeretnék, van valami ötleted, hogy mindenképp barna legyen? Indigózni is fogok, de akkor is félek :D
2011. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Berni hennáját használom:) És nagyon jó lett tőle a hajam, erősebbek lettek a hajszálaim fényesebb is.

Indigóval úgy tudom el lehet érni barna hajszínt.

És amiket írtam hozzávalókat azokkal is lehet barna hajszínt érni. Persze ez függ az eredeti hajszínedtől is. És hogy hány óráig tartod rajta a hajadon. Minél tovább annál sötétebb lesz.

Egyébként sajnos az indigóval nem tudom hogyan lehetne elérni barna hajszínt. ebbe annyira nem ástam bele magam:)

De talán olvasd el ezeket

[link]

2011. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyan dolgot megszüntet pl.: zsírosodás? Nekem a töve még aznap zsíros lesz ahogy megmosom, a vége meg nagyon száraz és törik -.-''
2011. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sajnos nem szűnt meg a zsírosodás. Az még nálam is tart. De viszont a tartása elég jó lett. Még 2. nap is van valamilyen tartása, pedig nekem akkora már eléggé leszokott lapulni a hajam:). Szóval a tartása az jó lett nagyon.

És fogásra is ha megfogom hátul a hajamat sokkal erősebb és több lett.

Én csak ajánlani tudom ezt.Szerintem többszöri alkalom használásával még nagyobb eredményt lehet vele elérni de ez majd kiderül mert eddig még csak egyszer használtam. Remélem ettől még jobb és jobb lesz.:)

2011. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a válaszokat :)
2011. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is:) Amúgy éb azért parázok a hennától, mert ha azzal festek hajat, akkor - ha mondjuk nem jól sikerül - nem tudom átfestetni.
2011. szept. 6. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!