Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátortol mindig ki...

Az epilátortol mindig ki pattog alábam és fiszked utána piros pötyök lesznek . Mit tegyek elenne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
radírozd le a bőröd epilálás után, és fürdés után epilálj
2011. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én utána csak simán be szoktam kenni testápolóval, nekem attól elmúlik :)
2011. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A piros pötty az teljesen normális, ha 1 napon belül elmúlik és nem marad olyan. Utána közvetlenül nehogy radírozd, mert akkor biztosan be fog gyulladni, sőt közvetlenül előtte se, mert irritált bőrt ne lehet epillálni. Viszont pár nappal utána már radírozhatod, ezzel megakadályozod a szőrbenővést, de csak akkor, amikor már nem gyulladt.

Árulnak epillálás utáni nyugtató, hűsítő krémet, azzal kend be utána, vagy csak hidegvízzel öblítsd le (én ezt szoktam). Epillálás előtti napon pedig hidratáld alaposan, kend be testápolóval, így puha lesz a bőröd és könnyebben kijönnek a szőrszálak, tehát utána kisebb eséllyel gyullad be. De ezt se közvetlenül előtte, epillálni zuhanyzás után teljesen tiszta, felpuhult, de már teljesen száraz bőrön kell!!!

2011. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!