Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap szépségnapot szeretnék...

Holnap szépségnapot szeretnék tartani, van tippetek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már vagy 1,5 éve nem volt időm magamra a nagy rohanás miatt... itthoni dolgokat szeretnék, nem hiszem, hogy el tudnék menni szalonba.


Ezeket tervezem a hajmosáson és a zuhanyzáson meg ilyen alap dolgokon túlmenően: hajpakolás, arcgőzölés majd tisztítás radírral, arcpakolás/maszk, fogfehérítés, testradírozás luffa szivaccsal és tusfürdővel, pedikűr, manikűr, szőrtelenítés.


Mit lehet még csinálni?

Ti miket szoktatok csinálni egy ilyen napon, vagy egyébként? :)


2009. ápr. 19. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Zuhanyozás helyett nem tudnál inkább fürödni, a lazítás is hozzá tartozik a szépségápoláshoz. Tegyél a kád köré gyertyákat, olvasgass és igyál valamit közben. Szerintem nagyon lazító. Amiket pedig leírtál, nekem nem jut eszembe semmi ezeken kívül. Ez is bőven elég. Jó pihenést!
2009. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de tudtam, hogy valamit kihagyok ;) A fürdés sajnos kimarad, mert jönnek fel a hangák a kádnál és így nem merem bevállalni velük a fürdőzést...

Nekem sem jut eszembe más... szerintem majd eszek valami finomat és hallgatok jó zenét, hogy jobb kedvem legyen. Lehet megnézek valami filmet is.

2009. ápr. 19. 17:37
 3/6 A kérdező kommentje:
hangyák*
2009. ápr. 19. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pont elég egyszerre.Más nekem sem nagyon jut eszembe.Esetleg ha van kedved,tarthatsz zöldség-gyümölcs napot a szépség nap mellett:)
2009. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos csúszik a szépségnap :( de legközelebbre veszek finom gyümölcsöket is :)

2009. ápr. 20. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielött beülsz a kádba kenj az arcodra mézet. Nekem nagyon sima lett tőle a bőrőm. Mielött kiszállsz mosd le. Nekem bejött, és azóta is csinálom.
2009. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!