Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Eurovit multivitamin mit...

Az Eurovit multivitamin mit tesz a hajammal? Egészségesebb lesz tőle, nem fog töredezni és hasonlók?

Figyelt kérdés
Gyógyszertárban kapható a vitamin? És mennyibe kerül???
2009. ápr. 19. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárba is Rossmannban is, de nekem nem lett tőle a hajam semmilyen..
2009. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kapható. Javasolt fogyasztói ár:

30 db 1190.- Ft

60 db 1980.- Ft

1 hónapra tehát 1190 forint körül van.

Max 3 hónapig lehet szedni, utána szünetet kell tartani. 1-3 hónapot vagy többet.

Persze ez igény szerint változtatható.


Én szedtem/szedem a hajra nincs hatással, arra revalid és ilyesmi kell, de az se mindenkinek használ.

Nekem revalid egyszer jó volt, máskor nem vettem észre változást.


Az eurovit akkor ér sokat, ha mindig fáradt vagy, nincs kedved semmihez, nem táplálkozol egészségesen, kevés vitamint eszel (gyümölcs, zöldség) és ha pl. gyakran vagy beteg.

De akinek pl. vashiány miatt van gond a hajával annak segíthet, mert ebbe van vas. És mivel minden szükséges dolog benne van javíthat a hajadon is természetesen. De ha töredezik az lehet helytelen kezeléstől, festéstől stb.

De ártani nem árt a vitamin.

2009. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem lesz semmilyen hatás??

Ha valaki nem visz be a szervezetébe fontos vitaminokat és (talán) ezért egészségtelen a haja és a körme, akkor sem segít????

:((

2009. ápr. 19. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, ha félreérthetően írtam le.

Annyi hatás lesz, persze. És ha neked vitaminhiány miatt vannak ilyen gondjaid, akkor hatásos lesz nagyon is. De nekem pl. nem változott a hajam és a körmöm sem, mert vitamint vittem be eddig is, nekem alapból gyenge sajnos.


De próbáld ki nyugodtan, már csak azért is érdemes, mert nekem az első pár hét után rengeteg energigám volt és jól éreztem magam nagyon.

De mivel minden szükséges dolgot meg fog kapni a hajad és a körmöd valamivel biztosan jobb lesz. De tudni kell, hogy a hajszálak már nem képesek magukba szívni ilyesmiket, tehát a hajad vége nem fog nagyon változni, csak ami utána nő haj az lesz egészségesebb. Használj pakolásokat is.


De a revalid direkt hajra és körömre van, erre nem multivitamint szoktak szedni. De mivel benne van minden fontos cucc segíthet végül is.

2009. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!! :)
2009. ápr. 19. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!