Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok valamilyen márkát,...

Ajánlanátok valamilyen márkát, ami. (? )

Figyelt kérdés

Szóval ami nem irritálja a bőröme,t nincsenek benne színezőanyagok, stb.

Rengeteg illatszerre allergiás vagyok, még a dm saját márkás termékei is irritálják az arcomat.

Ráadásul mostanában elég pattanásos vagyok, szóval valamit kéne rá használni, mert ez így nagyon nem jó.. Az arcom bal oldala tele van óriási nagy pattanásokkal... (hiába járok kozmetikushoz, kinyomja a pattanás tövét is, de megjelenik máshol egy ugyanolyan..)


2011. aug. 31. 18:01
 1/3 anonim válasza:
A családomban sokaknak van bőrproblémája, így anyukám már elég sok szert kipróbált. Az eddigi legjobb a shea vaj(/butter) volt. Ez egy természetes krém, amiből nagyon kevés elég. Bele kell dörzsölni a bőrfelületbe, és helyrehozza azt. Nem tudom ,hogy pattanásokra mennyire használ, mert én ekcémára használom, de lehet, hogy segíteni fog neked. Nem tudom ,hogy meg fogja e akadályozni a további pattanásaidat, de egy próbát megér.
2011. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából krémet már találtam szerencsére, inkább bőrradír, meg ilyen arctisztítókra lenne szükségem..


Amúgy a krém Lady Stella, 500 g krém 700 ft, természetes összetevőkből van, nagyon jó:)

2011. aug. 31. 18:15
 3/3 anonim válasza:

Az első vagyok:

Sajna, bőrradírt meg ilyesmit nemigen tudok ajánlani, mert nálunk még mindig hagyományosan megy. (méz + só)

2011. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!