Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok valamilyen göndör...

Ajánlanátok valamilyen göndör hajra való hajhabot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A Taft-nak van direkt göndör hajra való hajhabja. Én azt használom, nekem bevált. :)

20L

2010. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem hajhabot mondok, de a taft-os tényleg jó, a difuzoros hajszárítótól szebb lesz a hajad göndörsége! Az olyan h van rajta egy tárcsa kerek az alakja és kiálló kis cuccok vannak rajta! Nekem is göndör a hajam és ezt használom, amikor meg már majdnem száraz a hajam teszek rá egy kis zselét hogy ne álljon rondán szét és így szép ápolt lesz a hajad! :)
2010. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem hab, hanem balzsam, de nekem az összes eddigi habnál jobban begöndörítette a hajam. Most vettem ilyet:

[link]

Nekem nagyon nagyon jóó, és nem ragad tőle össze a hajam, természetes marad. Félig száraz hajra viszem fel, és nem öblítem le, felkenem úgy, hogy nagyjából mindenhol legyen, és kifésülöm. Én sima hajszárítóval szoktam megszárítani, semmi diffúzor meg hasonlók, és nagyon szép göndör lesz tőle a hajam ;)

2010. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!