Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha egy lánynak nincs körme?

Gáz, ha egy lánynak nincs körme?

Figyelt kérdés

Mármint egyáltalán nem hosszú. Nem rágom a körmöm, vagy ilyesmi, de mégis nagyon zavar, ha elkezd egy kicsit is nőni. Kisebb még, mint az átlag növesztett köröm, de engem már zavar, és nagyon picire vágom (nem ér el az ujjhegyemig sem). Persze így reszelni sem lehet, meg festve is hülyén néz ki (igazából festeni sem szeretem). Ez gáz? Mást is zavar a körme?


21L


2011. aug. 31. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mindig add magad. De nézd a jó oldalát, nem tudsz körmözni, ha feladódik az alkalom. :D
2011. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most megyek 8,ba és zenélek tehát nem lehet hosszú körmöm. Úgy kell vágni,hogy ne legyen egyáltalán fehér rész mert az már zavar. Szerintem ocsmányak a körmeim ezért franciára szoktam kifesteni,de anya azt mondta suli időben max átlátszó. Tehát ronda köröm... :D
2011. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, igaz a pasik szeretik a szép hosszú természetes körmöket, de ezen semmi nem múlik. Én is gitározok, olyankor nekem is rövid, ha épp szünetelek akkor meg sose vágom, van hogy 2 centire is megnő. Nekem mindegy, mindkettőnek van előnye.
2011. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!