Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss...

Loreal Casting Creme Gloss sötét színei mennyire kopnak le?

Figyelt kérdés
Most színeztem (volna)természetes meleg barnára,de fekete lett.Mostam már párszor,de nem látom,hogy világosodna.Ez így marad?Nem áll valami jól.......eddig casting pralinéval színeztem,az elég gyorsan kopott,de ez sötétebb szín,nem tudom mire számítsak...Köszönöm a válaszokat!!!
2011. aug. 31. 10:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nekem is 400-as.Két napja nonstop mosom,te mivel,hogy ilyen gyorsan kijött?

A kezem is olyan,mint,aki hetekig a krumpliföldeken robotolt...

2011. aug. 31. 14:21
 12/22 anonim válasza:
Dove samponnal mostam, de amikor másféle sampon volt itthon, azzal is ugyanolyan gyorsan kopott. de miután először befestettem vele és még meg se mostam már akkor is kopott :D nem értem h miért.. meg hogy neked miért nem.. milyen színű volt előtte a hajad? meg amikor mosod a víz se lesz festék színű?
2011. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Előtte casting praliné volt.

Nem nagyon színezi a habot,fehér.....

2011. szept. 1. 08:28
 14/22 anonim ***** válasza:
szia...én vagyok aki az első válaszokat írta...nekem festés után 3 mosásig oldódott a vörös szín,de talán most a legtartósabb a színe,már 3. hónapja festem ezzel az árnyalattal.
2011. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
nekem kb olyan a víz hajmosásnál mint a sár.. azóta se kopott semmit? tiszta fekete?
2011. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Néhol már vörösít,csokibarnás részei vannak,de pl. a frufru korom......

A hab fehér,ma is mostam,mindenféle gyógynövényessel meg korpa ellenivel,állítólag az nem kíméli a színt.

Kb. ilyen szép vagyok: [link]

2011. szept. 1. 19:26
 17/22 anonim válasza:
:S akkor ez a hajmosás nem nagyon jön be.. ha nem akarod hogy így maradjon akkor menj el fodrászhoz szerintem, az a biztosabb, mert ha ráfestenél egy rendes festékkel az lehet, h megváltoztatná (mert egy bnőm is ezt csinálta egy ilyen helyzetbe ) de kitudja, h neked hogyan reagálna a hajad rá..
2011. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Holnap megyek.

Képzeljétek a vége kikopott,ma láttam napfényben már tök szép barna,viszont a töve az olyan,mintha kéményből másztam volna ki:)

Hülyén néz ki így,de szerintem kikoptatom,fodrász csak leszívná,az meg nem hiányzik.Valószínű csak vágatok:)


Rendesek vagytok,hogy így érdeklődtök a sörényem iránt,szép tőletek!:D

2011. szept. 2. 20:57
 19/22 anonim válasza:
na akkor jó :D:D azóta hogy megy a koptatás? :D
2011. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A hátulja és a vége már szép barna,de a teteje és a frufru még mindig hülyén néz ki.

Már azért jobb.

2011. szept. 16. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!