Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss...

Loreal Casting Creme Gloss sötét színei mennyire kopnak le?

Figyelt kérdés
Most színeztem (volna)természetes meleg barnára,de fekete lett.Mostam már párszor,de nem látom,hogy világosodna.Ez így marad?Nem áll valami jól.......eddig casting pralinéval színeztem,az elég gyorsan kopott,de ez sötétebb szín,nem tudom mire számítsak...Köszönöm a válaszokat!!!
2011. aug. 31. 10:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

amikor legelőször castingot használtam sötétbarnából szinte fekete lett,elég sokáig sötét maradt a színe...

azóta váltottam a vörösesbarna árnyalatra(mahagóni,ésez hamar kikopott,bár legutóbb tovább hagytam fent a festéket és intenzívebb lett és sokkal tartósabb a színe is

2011. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Vagyis színe válogatná?

Köszi!

2011. aug. 31. 11:03
 3/22 anonim ***** válasza:
úgy érzem igen,de ennek a festéknek alapból sötétebbek az árnyalatai miután befestetted vele...ha tetszett a praliné,akkor ha kikopott a mostani fesd be azzal
2011. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igen,az nagyon szép volt,csak egy idő után meguntam,hogy napfényben vörösítek,ezért akartam egy természetes meleg barnát.Most az lett belőle,hogy fekete és napfényben vörösítek:)

másik fórumon azt írták,hogy ez az árnyalat 3 hónap alatt kopott ki nekik...

Pedig örültem volna,ha szépen mehetek vissza az egyetemre,erre olyan vagyok,mint egy sírból kilépett zombi.Kék szem,hófehér bőr meg fekete haj....

2011. aug. 31. 11:33
 5/22 anonim ***** válasza:
mikor festetted? moss naponta hajat
2011. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tegnap.Azóta lassan túl vagyok a casting 28 hajmosásig tartó idején:)))

Korpásodás ellenivel mosom,állítólag az igazán színölő.

Olyan durva,hogy a végén levettem a kesztyűt és a kezem és a körmöm is megfogta,nem akar mégcsak halványodni se,pedig már domestosoztam is :)

2011. aug. 31. 11:43
 7/22 anonim ***** válasza:
nekem a csokoládé barnája lett tűzvörös a hajamon,szted?kicsit gáz volt,1 hónapot vártam vele utána festettem rá az étcsokoládét,most 4 hónapja nincs már festve,de még most se kopott ki annyira,sőt látszik a vörös árnyalat is :S
2011. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Naja,bezzeg ami szép az meg eltűnik.....

Szombaton elmegyek fodrászhoz,csináljon vele,amit akar,én nem leszek hófehérke!

2011. aug. 31. 12:19
 9/22 anonim ***** válasza:
sok szerencsét :D
2011. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
én a 400 assal festettem, nekem is fekete lett, de már a 3. mosásnál látszik a kopás és már barna :D ( bár én meg annak örülnék inkább, ha nem kopna ilyen gyorsan )
2011. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!