Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítik azok a...

Hogyan szőrtelenítik azok a hónaljukat, akiknek (amennyit látom) mindig sima?

Figyelt kérdés
Ki mit mond? Ugyanis tudom, hogy gyantázással teljesen sima lehet a bőr, de az újabb gyantázáshoz hosszabb szőr kell, aminek látszania kéne. Borotválással és szőrtelenítő krémmel pedig nem lehet tökéletes simaságot elérni. (A végleges szőrtelenítés kizárva)
2009. ápr. 19. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Epilátor, az egész pici szőröket is ki lehet vele tépni, legyantázod a maradékot leepilálod, vagy csak epit használsz. :)
2009. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sima a borom, pedig borotvalom, igaz, jo idoben (mikor rovidujjuban, ujjatlanban jarkalok) minden reggel leborotvalom zuhanyzas kozben.
2009. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én borotválom 2-3 naponta, de mindig sima.
2009. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én gyantáztatom, 4 hetente. A kozmetikus sokkal jobban letudja rántani, így nem törik bele a szörszáll, és így 4 hét mólva halvány kis szállak vannak.
2009. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én borotválom egy héten úgy 2x és b.nőim, osztálytársaim mindig kérdezik hogy mivel csinálom hogy ilyen szép sima.:)

Nekem nagyon fáj a többi szőrtelenítő eszköz:)

2009. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én minden nap leborotválom,kb 10 másodperc,nem fájdalmas,és mindig sima:-)
2009. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő.

Én csak borotválom, de ha rendesen csinálom akkor tökéletesen sima lesz tőle. A szőrtelenítő krémtől is lehet teljesen sima, ha jól alkalmazzák és minőséget vesznek.

Simán meg lehet csinálni egy egyszerű borotvával, hogy sima legyen mindig és ne látszódjon semmi. Persze nem mindenkinél van akinek ez nem válik be, de az általában jobban bírja a fájdalmat és tudja epilálni, az kiszedi tényleg a kicsiket is.

2009. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyantázom, és gyönyörű. Eleinte nagyon fájt, de már megszoktam, az epilátort nem bírom. Olyan 3 hetente meek, és akkor sosem szőrös.
2009. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!