Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a hajam évnyitóra?

Milyen legyen a hajam évnyitóra?

Figyelt kérdés

kivasalni nem akarom,mert akkor melegem lesz,meg úgyis begöndörödik..begöndöríteni meg nem tudom,mert tesóm nem adja oda a göndörítőt.. becopfozni meg nem szeretném.Lány vagyok

ötletek?:)


2011. aug. 30. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

legyél kopasz!

megoldódnak az ilyen problémáid

2011. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Én holnap akarok hajat mosni, pakolás stb. Aztán megpróbálni szépen beszárítani és ha sikerül, akkor ki lesz engedve a hajam csütörtökön (akkor lesz évnyitó). Ha nem, akkor összefogom egy copfba és abból csinálok konytyot.

Erre két ötletem van. Az első, hogy megfogom a hajam, miután copfba kötöttem és megcsavarom egy kicsit, majd a fejtetőm irányába visszahajtom a copfhoz a hajamat és hullámcsattal rögzítem. Így lesz egy kicsi lyuk a hajamba, azon a lyukon a maradék hajat áthúzom, hullámcsattal rögzítem, majd körbetekerem a copfon és hullámcsattal rögzítem a végét. Egy kis lakk és kész is. Nagyon jól néz ki így a hajam, sokan megdícsérték már.


A másik, ami talán időigényesebb. A copfot úgyanúgy megkötöm, majd tincsekre szedem a copfot. Minden tincset megcsvarok egy kicsit és keresztezve a copf köré tekrem, majd hullámcsatokkal rögzítem. A végén erre is teszek lakkot, hogy tartósabb legyen.

16/L

2011. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:))

kipróbálom mindet:D:D:::D:D:D::D


elsőnek meg üzenem: egyszer már kipróbáltam és télen fázott a fejem!

2011. aug. 30. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
hu,szuperek ezek a videok!:D
2011. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy látom nem csak nekem segítettek:DD
2011. aug. 30. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!