Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen évnyitóra a hajam?

Milyen legyen évnyitóra a hajam?

Figyelt kérdés

Kb ilyen hosszú,tépett hajam van:


[link]


A fodrász rendesen elcseszte :) egyik oldalon hosszabb mint a másikon,a frufrumat is jól megtépte,most kb 3 cm :| Úgy szoktam hordani hogy feltupírozom s hátra csatolom,mivel máshogy nem lehet hordani :S


Most megyek közép suliba és szeretnék valami értelmes hajat :D De milyet? egyáltalán ebből lehet vmit kihozni? :S


2011. aug. 23. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

és mi lenne ha új hajat vágatnál?:) ahogy elmondtad ez elég "semmilyen" lehet, sajnos én is jártam már h elcseszték a hajam a 8.os ballagásra-.-

menj másik fodrászhoz és szerintem ebből egy jó bubi frizurát ki lehet alakítani, nem lesz sokkal rövidebb ha annyira hosszú a hajad mint a képen.amíg nem nő meg a frufrud, csatold oldalra, és várd amíg megnő, esetleg ha már hosszabb egy oldalfrufrut ki lehet belőle alakítani.

ha nem akarod levágatni a hajad, akkor szólj és írok másik ötletet:)

15/L

2011. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát jó lenne de anyum kikötötte hogy: 3 hónapig ne is halljak fodrászról! ._ na mondom... -.- :'D

Azon gondolkoztam még hogy mi lenne a begöndöríteném? vagy nagyon felugrana? :/

2011. aug. 23. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

van zzebpénzed? vagy valami közelebb álló rokonodtól kérni rá pénzt v ilyesmi? mondjuk az meg macerás :s

küldessz privibe a hajadról képet?

2011. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
zseb*
2011. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem küldök képet ha nem baj :$

és köszi a választ

2011. aug. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!