Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fested a hajad?

Miért fested a hajad?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert hülye voltam.:D Igazából az emberek nagyrészt azért festik, mert kell nekik a változatosság. Esetleg szeretnének feltűnni, vagy az ősz hajukat fedik el.
2011. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mert az eredeti hajszínem olyan semmilyen barna, szerintem szörnyű és nem áll jól

a mostani hajszínem is barna, de sokkal fényesebb és szép élénk a színe

2011. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem akartam festeni csak elegem lett abból, hogy szinte mindennap hajat kellett mosnom, meg világosabb színt szerettem volna így befestettem. Én nem bántam meg mert most már elég 3 naponta hajat mosni és világosabb lett a hajam:)
2011. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 monster under yo bed ***** válasza:
hogy más legyen a színe.
2011. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert a festékgyárnak is kell a lóvé és ez a divat. :D

Amúgy én is festem néha de én azért mert fiatal létemre annyira olyan sok ősz hajszálam van ,hogy egy időbe majdnem mindenki megkérdezte (hogy te ilyen ősz vagy??!) Nem vagyok emós meg ilyenek tudom ciki de nem reklámozom hogy festem én is ,csak általában a fodrászom jön rá. Amúgy már ha ezt elárultam áruljátok már el hogy mi az olyan hajfestéknek a neve ami természetes hajszínnek néz ki. Mert ha nő a hajam akkor már le kell vágatnom mert látszik hogy festett de jobban néznék ki hosszabb hajjal mert így olyan bűnöző fejem van néha. De nem szeretek a boltba a hajfestékek között válogatni mert cikinek tartom.

2011. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én sosem festeném be, de Anyunak például sötétbarna a haja( ahogy nekem is), és ha befesti aranyszőke, elképesztően gyönyörű, szinte mesébe illő, megváltoztatja teljesen:) Bár ha elkezdek őszülni, akkor lehet, hogy elgondolkozom egy vörösesbarnán.
2011. aug. 29. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen seszínű barna volt a hajam, most olyan természetes szőkés :)
2011. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én szeretem a sötétbarna hajam:) Főleg a rikító zöld szemem mellé. De tényleg örülnék egy természetes szőkének, mert az olyan különleges, Ő például a világ legszebb lánya:

http://www.youtube.com/watch?v=a5osWUAcvlo *--*

2011. aug. 29. 12:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit inkább csúnyácska a lány is, meg a haja is..a színe is.
2011. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
DW:))
2011. aug. 29. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!