Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran fested a...

Milyen gyakran fested a hajad? Mivel? Te vagy fodrász készíti el?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetes szőke vagyok és csak nagyon ritkán festek kb 3havonta pár színes tincs vagy valami ilyesmi.
2010. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem hamvasszőke a hajam és csak a lenövést szoktam festetni 1-2 havonta. Nekem a nővérem festi itthon mert ő fodrász ^^ Ja és tartós hajfestékkel + a hamvasító sampon...
2010. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem most fekete, akkor festem,ha már látom,hogy kéne (lenövés,kopás miatt) ez kb 1-2 havonta van. Barátnőm festi vagy tesóm, egyik se fodrász :)
2010. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem fodrászom festi szalonba.platina szőkére.úgy másfél max kéthavonta megyek.
2010. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
havonta magamnak, általában garnier xxl extra világos szőke, kéthavonta fodrász melíroz barnával és aranyszőkével.
2010. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eredetileg szőkésbarna a hajam, aranyszőkére festem, de nekem nagyon gyorsan lenő, 3-4 hét után már muszáj újrafesteni a tövét. Ja, és a húgom csinálja, Palette Natural Colors-t használok (aloe verás).
2010. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sötétbarnából festem feketére. Palette lila dobozú festék, másfél havonta, otthon magamnak.
2010. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb 2 hetente szőkítő hajfestékkel, iszonyatosan roncsolja, épp ezért fogom vissza festeni vörösre. Mindig én festem magamnak. De általában sose lesz beteg a hajam, mert befestem és utána fazonra vágatom.. Így csak egészséges haj marad.
2010. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Palette Permanent natural colors 575-ös hajfesték és havonta, másfél havonta (amikor jobban látni a lenövést) szoktam festeni vagy én magamnak, vagy anya segít :o)
2010. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2havonta, vörösre. nővérem, aki fodrász, itthon festi nekem.
2010. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!