Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajra milyen frizurát?

Göndör hajra milyen frizurát?

Figyelt kérdés

Göndör (nagyon göndör) össze-vissza álló hajam van. Vállig ér, nagyon dús, de sajnos a vége töredezett. Hiába vágatom le nagyon hamar újra töredezetté válik (ha mindig levágatnám amikor eltöredezik, akkor nem lenne hajam :( ).

A kérdésem az lenne milyen frizurát ajánlatok (ami kíméli is a hajam)? Vasalni nem szeretném!!!

Ha csak úgy leengedem olyan "mikrofon" hajam van, mert felugrik


2011. aug. 28. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogd össze egybe egy laza gumival. Ez a legegyszerűbb.
2011. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor sajna olyan mintha egy szénaboglya nőtt volna a fejemen.

De azért köszi :)

2011. aug. 28. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló hajam van nekem, csak egy kicsit hosszabb. Én vágattam magamnak frufrut (nem tudom neked jól állna-e) és bár minden reggel be kell szárítani hajszárítóval, de jól áll, és így nem "szénaboglya" a fejem, ha csak simán hátra van fogva egy hajgumival. Vasalni én se szeretem, 3 okból se. Egy, hogy sokáig tart, kettő, hamar göndör lesz újra, három, egészségtelen mindig vasalni.


Néha azt csinálom, ha megunom a simán hátrafogott hajat, hogy csak felül fogom össze, a tarkómnál kiengedve hagyom (remélem ez így érthető volt) és ezzel végülis kiengedve is hagyom, meg össze is fogom a nagyon szétállókat.

De még az is előfordul néha, hogy kontybafogom, mondjuk akkor használok hajhabot, hogy könnyebb legyen ;)

Remélem tudtam segíteni =)

2011. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél. Egyébként én is ugyanezekért az okokért nem vasalom a hajam :))
2011. szept. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!