Pattanásokra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Rendszeres ápolás pattanásos bőrre készült termékekkel.
2011. aug. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Jajj de okos választ adtál első!


Szerintem Avon ClearSkin termékek,főleg a bőrradir nagyon jó.Ne egyél zsiros és csipős ételeket,ne szotyizz,igyál sok vizet.Ne hagyd fenn a sminket éjjelre.

2011. aug. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
A tiéd sem különb.Majd,ha a kérdező konkrétan leírja mi a problémája,termék nevet,tanácsot,stb. szeretne kérni írja le.Erre ez az egyszerű válasz.Az Avon semmit nem ér amúgy,több kárt csinál,mint szép bőrt.
2011. aug. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

dédike receptje: SVÉDCSEPP

én is 2 hete használom és már csak 1-2 van, de azok is picik =)....előtte iszonyúan csúnya volt az arcom :S

2011. aug. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 gumibabinéni ***** válasza:
100%

A svédcsepp tényleg nagyon jó :)

nekem is bevállt :D

2011. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
39%
Pattanások ellen alólam krémet ajánlok vagy aloe kivera kivonatot
2011. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

svédcsepp?erről még nem is hallottam:)

egyébként éleszőt eszegetek pár naponta.nekem szebb lett a bőröm től..és a hajam meg akörmöm is.de van akinek nem bírja a gyomra,akkor tegyél élesztőpakolást.Én mézzel keverem,felkenem 20perc után lemosom.

2011. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

valamint hetente radírozás,erre nbúzadarát és mézet használok összekeverve.

ha pedig aloeverát akarsz,akkor egyél egy kicsi növényt,eléhg olcsó és nagyon hamar szaporodik,én már nem bírok vele,pedig tépkedem,mert az arcomra kenem néha.úgy nő mint a bolondgomba.és ez tuti 100%-os aloe:D

2011. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezek az arctisztítók nem váltak be, csak rontottak a helyzeten.Viszont a fogkrém szépen leszárítja, utána bőrradírral átdörzsölöm az arcom és általában jó lesz.de egy olyan 4-5nap alatt elég látványos eredményeket lehet a fogkrémmel elérni.
2011. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ne egyél kenyeret. Nekem egy hónapja még tiszta piros volt az arcom, utána egy hétig valamiért nem ettem kenyeret, és kezdett kitisztulni. Szoktam néha enni, nem teljesen hagyom el, de amikor 4 napig kenyeren élek, újra előjönnek. Mellette persze ápold olyan krémmel, ami neked is használ.
2011. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!