Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények az anyajegy levétel...

Vélemények az anyajegy levételről?

Figyelt kérdés

Az arcomon néhány, de igazából csak azok zavarnak, amik az orr és száj között vannak, egymás mellett három. nem nagyon tetszik, legszívesebben leszedetném, de félek, hogy utána heg marad... meg olyat is hallottam, hogy elrákosodhatnak és az anyajegyeket hagyni kell. egyébként kicsik, nem dudorodnak ki egyáltalán, de mégis zavar hogy ott van egymás mellett 3. aki szedetett már le arcról, annak mik a tapasztalatai? lézerrel csinálják az ilyet vagy kivágják.? és ha mégis leszedetném,maradna utána heg? :S


20/L


2011. aug. 26. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én elkövettem azt a hibát, hogy nem maszek sebészhez mentem...maradt heg.:S
2011. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, hallottam, hogy jobb maszekhoz menni, mert az alaposabb munkát végez, még ha pénzbe is kerül. nem tudod, mennyibe kerülne ez nekem? szívesebben mennék oda... :/ :)
2011. aug. 27. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Édes mindegy, hogy maszeknál vagy simánál csináltatod, bizony heg marad utána. Viszont maszeknál általában szebb lesz, és bizonyos idő után alig látszik. Nekem 9 évesen volt elrákosodott anyajegyem, így amelyik anyajegyem elkezd nőni/megváltozni, azt azonnal le kell szedetnem. Az arcomról 4-et kellett levetetni, és a 18 szülinapi ajándékom volt a családtól, hogy fizették nekem a plasztikai sebészt. 2 év elteltével csak az látja a bőrömön a hegeket, aki keresi :) Viszont nekem nagyok voltak és kidudorodóak. Konzultálj egy plasztikai sebésszel, hogy mit tud velük kezdeni.
2011. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon csúnya lett ráadásul nem várta meg hogy hasson az érzéstelenítő. Most a vállam csúnyább mint volt, vadhús nőtt ki a hegből.
2011. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem utána rákosodhat el... nekem a hátamon volt egy, amiről azt hittem, hogy anyajegy. elmentem, levetettem, kiderült, hogy érdaganat. szerencsém volt, de tényleg nem szabad az ilyenekkel játszani. én kettőt vetettem le, nemsokára megyek a harmadikkal.. meglátszanak, piros és elég feltűnő, pedig már három éve csináltattam. de legalább a hátamon vannak... :)
2011. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!