Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy ahsznaljam a ricinus...

Hogy ahsznaljam a ricinus olajat hajamra? (sürg. )

Figyelt kérdés

ma vettem ricinusolajat,de nemtudom,hogy hasznaljam. vizes hajra kellene? vagy ha mar megszaradt? ki kell mosni? mennyit tegyek?

fejtetore vagy csak hajvegekre?


2011. aug. 25. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:

fu de hibasan irok:S

meg azt szeretnem,h most mostam hajat

2011. aug. 25. 21:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Száraz hajra, hajmosás előtt. Mindenképpen ki kell mosni belőle, olajosan nem maradhat. Érdemes összekeverni egy kis étolajjal, hogy hígabb legyen, így könnyeb felvinni és kimosni is a hajadból. Először masszírozd bele a fejbőrödbe, és tegyél a hajvégekre is. Ha még marad azt oszlasd szét a hajad többi részén. Nekem hátközépig ér a hajam, 2 evőkanál ricinus olaj és 1 evőkanál étolaj keveréke elég volt rá.
2011. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

haat,mar olvastam mashol,h a hajvegekre hajmosas utan vizes hajra,aztan lemosni:S

mind1.akkor majd legközelebb ugy csinalom,ahogy te mondod:)

2011. aug. 25. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az olajat a hajadból legalább kétszeri mosással kell kimosni, ha nem akarod, hogy fényes és zsíros maradjon. Ezért érdemes legalább egy órával hajmosás előtt bekenni, és akkor van ideje hatni. Ez nem olyan, mint egy balzsam, hogy hajmosás után kell.
2011. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!