Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj jó a pattanások...

A ricinus olaj jó a pattanásokra és a bőrhámlásra is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem! Még zsírosabb lesz tőle a bőröd!
2011. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor száraz bőrre jó lenne?
2011. aug. 25. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:

a ricinusolaj alapjáraton zsíros a nevében is benne van h olaj ezért nem jó a pattanásokra :/ bőrhámlásról nem tudok mit mondani =(

de hajra, szemöldökre, szőrnövekedésre/dúsításra elég jó

2011. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hajra már használom, tudom, hogy rá jó, és az anyajegyekre is. De mint utóbb rájöttem tényleg hülye kérdés, mivel olaj :)
2011. aug. 25. 13:41
 5/9 anonim válasza:

Hogy kell hajra használni?

Mit csinál az anyajegyekkel?

2011. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én hajra úgy használom, hogy felhigitom egy kis étolajjal. Hajmosás előtt száraz hajra rákenem és rrajta hagyom egy-két órát. Szép fényes lesz tőle a hajam és puha. Sok helyen olvastam, hogy gyorsabban is nő tőle. Az anyajegyeket eltűnteti. Minden nap este bele kell masszírozni az anyajegybe egy kis olajat, és pár hónap után elhalványul teljesen.
2011. aug. 26. 10:54
 7/9 anonim válasza:
Akkor vékony hamar zsírosodo hajra nem alkalmas?
2011. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden hajtípusra alkalmas. Főleg a vékonyszálúra jó, mert megerősíti :)
2011. aug. 26. 16:41
 9/9 anonim válasza:
Köszi, ki fogom probálni!
2011. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!