Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel mulasszam el a pattanáso...

Mivel mulasszam el a pattanásokat? Olyan rossz a kedvem miatta

Figyelt kérdés
Látom a barátaim gyönyörű arcbőrét én meg egy rakat alapozóval is annyira rosszul érzem magam, 17 vagyok és zsíros az arcbőröm mindig tisztítom, de már lassan feladom inkább nem megyek sehova, mert kényelmetlenül érzem magam emberek között. Bármit megadnék, hogy szép legyen a bőröm.
2011. aug. 24. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de nekem is ilyen gondjaim vannak. mintha magamat hallanám. kozmetius után is ugyanolyan rossz :S 16L
2011. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
én is így voltam kb. 1 hónapja, de azóta svédcseppet használok, ami leszárítja a pattanásokat...kb. 2 hét alatt =)
2011. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem szabad alapozózni, mert attól csak jobban elfertőződik, sőt nem is kap levegőt az arc :S
2011. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

rengetegen kérdezték már ezt meg, keresőt használjátok.

de tessék pár tipp:

alkoholos tonik csodákra képes


ha nem válna be akkor ezt hetente max 2× csináljátok +

citromos vízzel arcmosás

félbevágott paradicsommal arc átdörzsölése

le kell mosni a paradicsomokat

5 percig jéggel mossátok az arcotok

utána arctonik


nekem ez bevált. sok sikert

2011. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
most nem azért, de a svédcsepp könnyebb és kevesebb dolog kell hozzá :D
2011. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
nem azért, de már kezd unalmas lenni, hogy mindenhol villogsz a svédcseppeddel. :)
2011. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Avonnál lehet kapni 950ft küröl ilyen Clearskin "Blemish cleaning" Zselé pattanásos bőrre 2% szalicilsavval, na, az nekem k*rvára bevált, már elnézést a szóhasználatért :D 1 hétig minden nap kentem vele az egész arcomat (vagy kevesebb ideig), utána hetente kentem 1x, és elmúlt az összes pattanás :)Meg persze napi radírozás, és ahogy az előzők írták, alkoholos arctonik, meg élesztős pakolás :)
2011. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Bőrgyógyász!! Semmi más szer vagy praktika sem fog segíteni.
2011. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gumibabinéni ***** válasza:
100%

a svédcsepp tényleg sokkal jobb és egyszerűbb is

nekem is bevállt :D

2011. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!