Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál ez gáz? Blblabla

Fodrásznál ez gáz? Blblabla

Figyelt kérdés
El szeretnék menni fodrászhoz, mert elég slampos a hajam, de nem tudom mi állna jól. Szerintetek ha kikérem a fodrász véleményét segít? Vagy az gáz?
2011. aug. 22. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne gáz? bemész bejelentkezni,közben mondod neki h nincs igazán elképzelésed, nem tudod mi állna jól,és h szeretnéd h legyen valami szép egészséges, szép frizurád. Sokan csinálják ezt, de interneten nézhetsz képeket is hajakról,telódra rátöltöd (v nyomtatod) és azt is elviheted neki.De sajna én még fodrászhoz se merek menni,annyi rossz van :S úgyh figyelj oda kihez mész.
2011. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dehogy gáz, ez a munkája
2011. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm akkor megnyugodtam. :)

Hát igen én is megjártam már fodrásszal. Azóta nem is mertem menni, de most találtam egy állítólag jót, remélem beválik, és tényleg nem néz hülyének. :D

2011. aug. 22. 01:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!