Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Nagyon vékonyszálú hajam van, most lett befestve 2 hete, sötét barnára, az előtt világos barna volt. 1 éve körülbelül, rászoktam arra hogy minden nap mosom, mert nagyon gyorsan zsírosodik. Viszont vasalom is a hajamat, ami ugye nem tesz jót a hajnak. És 1 hete észrevettem, hogy hullik a hajam. Mit tegyek? Milyen gyógyszert, vagy sprét ajánlotok nekem? Próbálok rászokni, hogy most már 2 naponta mossam a hajam, és ne nagyon vasaljam. Nagyon el keseredett vagyok, segítsetek! Ti is voltatok már ilyen helyzetben? Ti mit csináltatok?
2011. aug. 21. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
hairclinic, revalid, biovanne plus stb. Valami ilyesmit kezdj el szedni szerintem.
2011. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne vasald max hetente egyszer-kétszer,használj hővédőt mielőtt vasalnád(Kallos),használj zsíros hajra való gyógynövényes sampont,2naponta mosd max(annál gyakrabban ne,mert lemossa a védőréteget is nem csak a zsírt ha túl gyakran mosod!)

próbálj ki vmi pakolást vékonyszálú hajra és hetente 1x csináld meg,ha nincs rá nagyon időd,akkor 2hetente is csinálhatod...nem kell késztermékre gondolni,nézz körül a neten h mik vannak és otthon készítsd el te:D

[link]

ezen az oldalon nézz körül,szerintem nagyon jó:)

2011. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

válts frizurát,lehet pl félhosszú,olyan,amit nem kell vasalni,maximum hajmosás után hajcsavaróval becsavarni,vagy befonni

példa ilyenre:

[link]

[link] ?img=7#kepgaleria


amúgy 2. voltam:)

2011. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, a segítségeteket, sokat segítettetek!!:-)))
2011. aug. 21. 20:53
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Először is azonnal hagyd abba a károsítást és kezdj el szedni Biovanne Plus-t! A másik fontos, hogy fokozatosan moss kevesebbet hajat!

Az egészséges az lenne hogyha hetente max 2x mosnád!

Azért lett zsíros, mert minden nap mosod!

Ne aggódj ha nem károsítod tovább, egészséges fog nőni!

Haj hullásra pedig szedj hair clinic-et!


Nekem hosszú derékig érő egészséges hajam van , de csak mert eddig nem bántottam :))


L/19

2011. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! Most fogok revalid tablettát szedni, és 1 hete már nem vasaltam ki a hajamat, hanem felkötöttem. 2 naponta próbálok hajat mosni, de sokszor nem sikerül! De akarat kell ehhez, és nekem van akaratom! :-))

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, 15/L

2011. aug. 26. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!