Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menő még a szőke haj? Vagy...

Menő még a szőke haj? Vagy hanemis menő, de nemciki, vagy valami?

Figyelt kérdés
Hát szal szőke hajam van 3-4 hónapja,de nagyon elroncsolta a hajam,és száraz,töredezett.Átszeretném festeni,de nemtudom milyen színüre!?.Vagy nefessem? segitsetek lécciii
2011. aug. 20. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én már alapból azt sem értem, hogy miért kellett befesteni, minden ember tudja szerintem, hogy a szőke roncsolja a hajat!

Amúgy, meg ez nem menőség kérdése, általában akkor szokták az emberek befesteni a hajukat, ha változást szeretnének, őszülnek stb..., de nem menőségből más majmolásából....

szerintem festesd át! Vágasd le rövidebbre, hogy felfrissítse, vegyél valami jó hajápoló balzsamot!

2011. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösziii,nemőszülök még..:D és még abban segitsetek,hogy milyen színüre fessem..:S:) csak kiváncsiságból...;)
2011. aug. 20. 14:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyire voltál szőke? Egészen platinaszőke vagy azért picit arany árnyalatúbb? Nem tudom, mennyire jött be neked, de ha szeretted, akkor például aranybarnára? Vagy ha nagyon szép zöld szemed van, akkor a vörös nagyon vad tud lenni! ;) Vagy tegyél egy 180 fokos fordulatot és fesd étcsokira! Gyönyörű tud lenni! Rajtad áll, egyáltalán milyen irányba szeretnél elindulni?:)
2011. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A szőke sosem mehet ki a divatból, mert van természetes szőke is, szép is lenne ha minden szőke át festené a haját mert nem "menő". Ha nagyon szétcseszte a hajad akkor vágasd le és festesd be az eredetihez hasonlóra. Nekem volt szőke évekig, aztán fekete lettem, na az is roncsolta rendesen, hullott a hajam tőle! Leszívták levágtak vagy 10 cm most rendbe jött.
2011. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
majdnem hogy platina szőke..:D háta sötétebb színek érdekelnének,sötétebb zöldszemem van,ahoz tényleg jól állna a piros...majd meglátjuk,de addigis várom a többi kommentet..:)
2011. aug. 20. 14:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Piros ne legyél mert az Valóban ciki! A szép természetesebb sötét vörös lehet jól állna neked! Csak egy baj van vele, azt is nehéz eltüntetni....
2011. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen nem extrém hajak sose lesznek "cikik". Szőke, barna, fekete... ezek okésak. De például a szivárványszínű, vagy a rózsaszín-zöld keverék már ciki. De az ilyen egyszínű, ízléses hajak nem!
2011. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz a festett szôke, mert a fejbôr olyan, mintha koszos lenne :S undorító. Nekem most festett vörös a hajam, de hennás, szòval természetesnek tûnik. A piros az tényleg ciki...
2011. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ööööööööö a piros nem ciki ha vöröses piros(pl rihannának is jól áll:D)

amúgy eredti hajszínedre festesd,vagy világosbarnára,az nagyon szép és az most elég nagy divat lett,mint a természetesebb dolgok:)

2011. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se lesz sose gáz a szőke haj. Nekem most vaníliaszőke, előtte sötétbarna volt, az átmenet az borzasztó volt a kettő közt:D azért festettem át, mert változásra volt szükségem:D

Nem feltétlenül roncsolja szét a hajat, viszont nagyon sokat kell foglalkozni vele, drágák az ápolószerek/festés, nem biztos, hogy megéri.

ha majd egyszer megunom, akkor ilyenek tetszenek:

[link]

[link]

2011. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!