Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör vagy egyenes haj most...

Göndör vagy egyenes haj most a menő?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Kinek mi áll jól! Lehet valakinek hosszúkás arca, amihez ugysem megy a hosszú, egyenes haj, és fordítva. Ez inkább ízlés kérdése, ne a divat után menj!


De hogy válaszoljak is rá: egyenes!

2009. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sajnos(?) lapból göndör a hajam, de amióta megtanultam szeretni, és megfelelő hangsúlyt fektetni rá, azóta úgy látom sokan megnézik. Még akár szexepillé is válhat...
2009. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
HÁt ha csak pusztán a divatot nézzük, még mindig ezek a geometrikus rövid sima förtelmek a divatok, szerintem a nők nagy többségének nem is áll jól. Nekem göndör van, derékig ér, imádom, igazi kuriózum, mindig megnézik megdícsérik.
2009. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Az ápolt, rendezett göndör haj sztem sokkal szebb.
2009. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mindegyik lehet menő, ha szép ápolt és jól is áll a viselőjének. De ha a divatot vesszük, akkor a rövid haj a 'menő' meg a hosszú hullámos. Én is vettem észre.
2009. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
EGYENES!
2009. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

A lényeg az ápoltság! És csak azért hogy divatos légy, nem éri meg tönkretenni a hajad. pl.: Amikor a sulinkban mindenki vasalta a haját, és nem tettem tönkre a hosszú, göndör hajam. Mindenki dícséri még most is...

Szerintem kérdezd meg fodrászod, ismerőseid, hogy szerintük mi a áll a legjobban neked!

2009. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
én mostanában nagy sok hullámosított hajat látok a suliban. (akik eddig kivasaltak voltak azok most göndörek lettek, vagy csak simán nem vasalják ki a hullámos hajukat) Mondjuk én is szeretnék hullámosat, legalább dúsítani egy kicsit, de nagyon lusta vagyok hamarabb kelni ezért reggel, mert ha este csinálom másnapra már nem is olyan.
2009. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
göndör haj 4 ever (L)
2009. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
jaja utolsó,göndörhaj4everr <3
2010. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!