Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a kedvenc sampon/balzsa...

Melyik a kedvenc sampon/balzsamotok? Indokkal

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 10:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
amúgy az hogy mennyire lesz tőle zsíros a hajad,szerintem alkat függő mert pl barátnőmék is olyat vesznek de neki meg pont a wu2-től lesz zsíros a haja o.O
2011. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Samponból a Pantene Aqua Light,mert nem zsírosodik tőle olyan gyorsan a hajam mint szokott.Balzsamból a Gliss Kur termékek.
2011. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

kb. mindegyik tele van szar anyagokkal, de most syoss-osat vettem meg garnier avokádósat, de majd az lesz a kedvencem amiben nincs sok sz*r anyag.

wu2 tényleg jó zsírosodás ellen, tescoba is van, de dm-ben olcsóbb talán.

amúgy zsíros hajra: csavarj ki egy egész citromot, és önts hozzá fél liternyi vizet, és samponozás és balzsamozás után öntsd a fejedre (vigyázz, a szemedbe ne menjen, és nem kell lemosni). hajpakolás zsíros hajra: kallos: carota (répaolajos) nekem nagyon megerősítette a hajam, és az amúgy heti 2×-i hajmosásból 1 lett, imádom :)

2011. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
syoss indok:jó illat,simitja a hajam, fényes lesz, ésimáddoommm*-*
2011. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!