Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét (vagy legalább is...

Sötét (vagy legalább is sötétebb) barnára szeretném megfesteni a hajam. Szerinted hogy állna? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van, de már rég fontolgatom ezt, és meg mindíg nem tudtam rávenni magam. jövohéten utazom el külföldre, és ott lakik egy nagyon jó fodrász aki az unokatestvérem, és arra gondoltam talán meg kellene festenie a hajam. csak kicsit félek...mindíg is szoke volt a hajam színe. oszinte véleményeket kérek.

(szemem színe kékeszöld, a boröm viszonylag elég világos)


2011. aug. 19. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó lenne:)
2011. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

próbáld ki a szinezőt elsőre,ha félsz:) az még nem "végleges".

nekem világosbarna volt a hajam,picivel sötétebb mint a tied a képen,én bevállaltam elsőre a festéket,és nem bántam meg,jól áll,viszont most 1 év után meguntam,és mivel szerintem és mások szerint is nagyon szép az eredeti hajszinem,visszaváltok arra:)

2011. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a rendes hajfesték nekem 1 max 2 hét alatt lejön (legalább is a sötét szokét mindíg hamar ledobta). szerintem a szinezo 2 hajmosást is alig birna ki. :/


egyébként egy csokibarnára gondoltam. az túl sok lenne?

2011. aug. 19. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:

persze,a szinező nem tart sokáig,de ha mégsem tetszik az eredmény,még mindig jobb mintha utána le kéne szívatni a sötét színt....

csokibarna nagyon szép:) hajrá!

2011. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
úgy gondolod? nekem is nagyon nagyon tetszik, foleg mert nagyon természetes!! csak a világos borömhoz...mindíg is féltem a változástól. :S de köszi a gyors választ!!!
2011. aug. 19. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is világos a bőröm,de mégsem nézek úgy ki mint egy hulla:)a fekete sokkal természetellenesebb egy világos bőrhöz,szerintem ez a csokibarna jó választás:)
2011. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi! még nem gyoztem meg magam, de mostmár kezdem tényleg komolyan gondolni. esetleg valami képet be tudnátok linkelni , amilyen színt ti képzeltek el? kívancsi volnék mennyire eltéro attól amire én gondolok.
2011. aug. 19. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

az utolsó szerintem nagyon szép,igaz nem csokibarna,de szerintem az nagyon jó:)

2011. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
maradj iigy:D ez jobb
2011. aug. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hmmmm :/
2011. aug. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!