Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet vele csinálni? Ha...

Mit lehet vele csinálni? Ha ilyen? (többi lennt )

Figyelt kérdés
a hajam rettentően dús és göndör csakhogy levágattam és annyira nem göndörödik vállamig ér milyen sampont javasoltok vagy mit lehet vele tenni ?
2011. aug. 19. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt szereted, hogy göndör, akkor ha megmosod, ne fésüld meg, csak töröld át jól, és vagy szárítsd meg így, fésülés nélkül, vagy feküdj le így aludni. Nem tudom, hogy beválik-e nálad, nálam mindig jó lesz, főleg, hogy alapból is nagyon göndörkés, hullámos hajam van.

Ha meg nem szereted, ha göndör, akkor meg vasalást könnyítő samponnal mosd meg, és aztán szárítás után vasald ki, szép lesz és sima! :)

18/L

2011. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy ha vizes, akkor kenj rá egy kis hajhabot! (Előző voltam)
2011. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Máffyn ***** válasza:
Tépesd meg és vasald ki
2011. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!