Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » KÖRMÖSÖK! Criystal nails...

KÖRMÖSÖK! Criystal nails dolgokat vettem tipp zselés műkörömhöz, csak azt szeretnék csinálni és? . (LENNT)

Figyelt kérdés
vettem fehér zselét,de annak szép fehér szine van?nm tört fehér,vagyy extremet kellett vna vennem az sokkal szebb mer én csak minimális szineltérést láttam köztüka dobozban,és átlátszót,viszont nm volt primerjük 3az 1ben igy a nő adott 3 az 1ben gombaölö vizelvono és zsirtalanito prepet és azt mondta h tippeshez elég ennyi is és nm kell primer ez igaz? mer én mindenhol azt látam h a tipp alati részre a saját körömre mindig kennek mer h ha nem kenek akkor feljön a zselé,akkor most elég csak a prep és nem fog feljönni a zselé ???? vagy hogy van ez? nyugtassatok meg h nm kell még primert is vennem...
2010. márc. 16. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk kenni primert tip ragasztás után a term.körömlemezre, sztem attól max csak tartósabb lesz, de egy jól elkészített köröm nem fog fellevegősödni v iesmi ha nem raksz rá.
2010. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak körömlakk lemosoval zsírtalanitom meg portalanitom és nem jön fel szerintem elég lesz az :)
2010. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én úgy tanultam hogy primert csak építéshez kell használni, tip-es körömhöz elég a prep
2010. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akor jo köszönöm:)
2010. márc. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!