Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a Rossmannba kapnátok...

Ha a Rossmannba kapnátok ajándékutalványt 10ezer ft értékben miket vennétek? És ha a DM-be is 10ezer értékben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Dmbe járok,így ott vásárolnék.Mivel erre a hónapra már mindent megvettem (tisztitószereket,folyékony mosószert,öblítőt,kukazsákot,papír dolgokat,fogkrémeket,tusolókat,samponokat,balzsamot,deókat,parfümöt,krémeket) így most magamat kényeztetném abból az utalványból.Vennék egy drágább krémet,a maradékból pedig valami aromás masszázsolajat,de az is lehet,hogy félretenném a jövő havi nagybevásárláshoz,bár ez csak töredéke lenne.
2011. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy parfümöt vennék, mert már fogyóban van. Meg valami jó kis arckrémet :)
2011. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok sminket, hajfestéket, arckrémeket,testápolót,talán fürdősót is.:)
2011. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
körömlakkokat,szemhéjpúdert,szemcerkát,szempillaspirált,tust,szájfényt,milyesmiket,meg balzsamot és sampont
2011. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

DM-be szoktam menni bevásárolni, így egyértelműen a DM-et választanám.

Jelenleg most van itthon minden, de a lányomat meglepném egy Tony&Guy hajápoló csomaggal,mert az viszont fogyóban van :-D

Magamnak vennék egy szolikrémet. Hú , hát azért nem minden van itthon.

31.N

2011. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sminkcuccokat vennék, Max Factor, vagy Maybelinne-t, esetleg a Catrice-től valamit, bár az nincs mindenhol
2011. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindegyikbe járok. :D

A dm-ben ezeket venném:

- Maxfactor False Lash Effect szempillaspirál (kb. 3300 Ft)

- 3 flakon Fructis balzsam (kb. 2100 Ft)

- 5 flakon sampon (2000 Ft)

- 2 tusfürdő (kb. 1000 Ft)

- spay (kb. 600)

- alapozó ecset (1600 körül)


Rossmann (itt nem tudom mi mennyibe kerül, főleg a tengerimalac kajáért és az Essence cuccok miatt járok XD):

- sminkecset

- sampon

- hajbalzsam pár flakonnal

- arctej

- B vitamin tabletta

- Essence hab állagú alapozó

- Essence púder

- valami körömlakk

- tusfürdők

- macska- és tengerimalac kaja

2011. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sminkeket.:D

Márkás szempillaspirált, pirosítót, új ecseteket, rúzst, szájfényt, szemceruzát, palettát. Mondjuk úgy, szinte mindent vennék.xd

2013. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!