Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a bőrtípusom?

Milyen a bőrtípusom?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni! Légyszi segítsetek! (Természetesen az arcomról van szó, mielőtt még valaki belekötne)

Nem szoktak pattanásaim lenni, eddigi életem során összesen 1 olyan volt, ami durva, ezen kívül 2, ami kicsi volt. A bőröm nem zsíros látványosan, csak az orrom környékén, ott sok a miteszer. Ha az orrlyukamtól jobbra haladok, és az ujjamal végigsimítom azt a rész, az ujjam zsíros lesz. Ha nyomkodom az orromon a miteszert, akkor abból (bocsi, nem lesz gusztusos) jön egy kis folyadék a környékéről. Télen szárazabb a bőröm, használok rá hidratáló krémet, de nem szárad ki durván, nem lesz piros, és nem hámlik. Ha ez számít valamit, akkor viszont nagyon sok gríz van az arcomon.


2011. aug. 18. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:

bocsi, kicsit elírtam

-abból

*ujjammal

2011. aug. 18. 17:16
 2/4 anonim ***** válasza:

vegyes...

az arcodon száraz-normál, az orrodnál és homlokodnál zsírosabb, de az orrodnál a legzsírosabb :)

2011. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kombinált bőrtípus.Korpás szeborhoeás.Ha ezt látod egy terméken,megveheted.A zsíros részt mattítja,de nem szárítja ki a bőrt.
2011. aug. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 19. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!