Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most először fogok menni...

KicsiTündi kérdése:

Most először fogok menni szoliba mivel a bőrtípusom nagyon fehér:S Hány percig legyek bent?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék agyonszolizott plázacica lenni,csak egy kicsit barnább színt szeretnék kapni mivel (mint azt már említettem)nagyon fehér a bőröm:( nagyon jó lenne ha tudnátok segíteni.És szolizás után esetleg kell valamivel ápolni a bőrömet???
2010. aug. 14. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak szolikrémek ha gondolod vegyél utána pedig testápoló és attól függ milyen szoliba mész de a lehető legkisebbre menj egy darabig 3-4 alkalommal és utána emeld csak a percet, ahova én járok ott 6perc a legkisebb aztán 9, 12 stb.. remélem segítettem 19/L
2010. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne menj szoliba. Menj inkább barnító szalonba, ahol "lefújnak" barnítóval egyenletesen. Az nem árt a bőrödnek. A szoli IGEN...mindegy mennyit mész, mindegy milyen a bőröd, mindegy mit kensz magadra: nem tesz jót, elsősorban öregíti a bőrt!
2010. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem 5-6perce. annál többre ne! csak ha már barnultál valamennyit.
2010. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
köztudottan, azért barnul a bőr, mert a uv, napsugárzás ellen így védekezik, bebarnul. nem attól lesz egészséges a bőröd, hogy bebarnítod :S én azért járok, mert a pattanásaimra már se krém, se gyógyszer, semmi nem használ, ez meg leégetti szószerint, szóval ha egészséges, ha nem én megyek... akinek egészséges, szép bőre van, annak eszébe se jusson elmenni! és szerintem a fehér bőr szép :)
2010. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! én is fehér bőrű vagyok mint te! ha a megasunba mész tegyük fel akkor nem ajánlom a 6percet mert meg fogsz égni úgy mint én! kezd négy perccel mondjuk egy héten kétszer négy perc utána emelheted 5re aztán hat stb.állóba nem ajánlom hogy 9nél többre menj ha már megszokta a bőröd! ja és inkább fekvőbe menj elsö alkalmakkor mert az kevésbé éget mint az álló azt már jobban lebarnult bőrre ajánlják fekvőbe mehetsz 7re is
2010. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2010. aug. 26. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!