Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék a szemem! Jól állna nekem...

S.Ági kérdése:

Kék a szemem! Jól állna nekem a vörös haj?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor milyen vörös megy a kék szemhez? Vagy inkább a lila? (attól sem vagyok elzárkózva)
2011. aug. 18. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a lényeg, hogy a bőrödhöz passzoljon. De amúgy meg vagyok veszve a padlizsánlila és a kék szem kombójától, egyszerűen gyönyörűen kiemeli:) Szóval a lilára szavazok;)
2011. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjátok már ezeket a kérdéseket... -.- Ezt látatlanban nem lehet megmondani! Nemcsak a szemed színétől függ, hanem pl. a bőrtónusodtól is. Egyébként meg van olyan ember, akinek alapból vörös haja és kék szeme van... :D
2011. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Megy hát! Az a lényeg, hogy a hajad árnyalata (mert ugye vörös is sokféle lehet) menjen a bőröd színéhez.
2011. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszke!
2011. aug. 18. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól állna, én is kékszemű vagyok, és két évig vörösre volt festve a hajam. Most valamiért meguntam már, úgyhogy kezdek átállni barnára, még nem értem el a kívánt árnyalatot, de sokan mondták, hogy a vörös árnyalatai gyönyörűen kiemelték a szememet. Leginkább lilás-vörös árnyalatokat választottam, a Schwarzkopf Brillance festékeit használtam, azok közt gyönyörű színeket találtam. :)
2011. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

uhhhh :D

vőrős haj kék szemmel ,az valami hihetetlen szép .:D:D

Ők a legszebbek ,de komolyan :D

16/F

2011. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!