Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fáj a hónaljgyantázás?

Mennyire fáj a hónaljgyantázás?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok ,és szőrős a hónaljam ,de anyukám azt mondta ,hogy ne borotváljam ,mert csak erősebb lesz ,és szúr.Ezért felajánlotta ,hogy elvisz kozmetikushoz gyantáztatni ,és félek ,hogy fájni fog. :S Már ígyis kicsit erős a hónaljszőrzetem ,de szerencsére szőke...fontos!
2011. aug. 18. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A borotválástól nem lesz durva és nem is szúr úgy de végülis jófej anyud...a gyanta hatásosabb tovább tart....

Fájni fáj de én az apilálást is kibírtam az is kibírható és az tovább tart és szálanként jön... egy gyanta azért gyorsabb csak 1 pillanatig fáj...

és ha még olyna csinálja aki ért hozzá...csak jó lehet...

2011. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl lehet élni. A harmadik,negyedik gyantázás után már alig érzed.
2011. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 18. 17:58
 4/5 sam02 válasza:

Én borotválom és nem is szándékozom gyantáztatni meg ilyesmi..Nekem sem szúr meg ilyesmi csak hamarabb vissza nő, de nem lesz erősebb semmi...Nálam marad a borotva, kozmetikusnál még nem voltam, úgyhogy nem tudom milyen..:)

13/L

2011. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elviselhető volt :)
2011. aug. 19. 10:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!