Mivel dobhatnám fel?

Figyelt kérdés
Ugyan ilyen hajam van ( [link] csak elöl rövidebb és nagyon göndör. Mivel dobhatnám fel? Néha kiszoktam vasalni de azért azt sem szeretném mindig anélkül is elég töredezett a hajam. Köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 18. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hosszú linkért! :)
2011. aug. 18. 13:17
 2/6 anonim válasza:
Ha nagyon töredezett a hajad akkor egy nagyon pici baba olajat kenj rá, használj hajápoló szereket,vagy simán szárítsd be.. vagy hajcsavaró, Ha nagyon göndör azt is meglehet oldani ha nem csinálsz vele semmit. Nekem is nagyon göndör és már másfél hónapja nem vasalom.
2011. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszii :) majd kipróbálom.. De az igazi kérdés az volt hogy csináljak vele hogy ne legyen unalmas :D de ment a zöld kezecske :)
2011. aug. 18. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:

ha van oldalfrufrud csatold fel "púposra",vagy simán csatold oldalra hullámcsattal,rakhatsz bele ilyen kis művirágot,az most úgyis divat:)

nem csak vasalni lehet,hanem csavart loknikat is csinálhatsz,kreppelhetsz pár tincset,vagy a frufrud befonhatod és "hajpántként" feltűzheted,vagy hátratűzheted:D sztem az olyan szép:) és a féloldalas megoldás tetszik belőle leginkább:)

ha nincs hajsütővas,kreppelő,akkor kreppelés helyett apró fonatokkal tudod elérni a hullámos hatást,göndörítő helyett pedig hajcsavarókat használhatsz:)

remélem segítettem:D

2011. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Máffyn ***** válasza:
Kreppeld
2011. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Második :D igen sokat segítettél! :) köszönöm mindenkinek!!
2011. aug. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!