Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel dobhatnám fel a hajam?...

Mivel dobhatnám fel a hajam? Egy kis szín?

Figyelt kérdés
sötétebb barna hajam van, a vége felé mintha kicsit vöröses lenne. Fehér bőröm van, barna szemem és pár szeplőm. Nem szeretném festetni, mert ha egyszer elkezdem, utána mindig kell. Tavaly csokoládé színnel volt beszínezve, de sztem világosabb barna jobban állna nekem, nem? mit gondoltok?
2009. szept. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nahát,ugyanígy nézek ki!:D Én nem tervezem a befestést/színezést/melírt, de talán a vörössel kéne kísérletezni. Btw, a henna szép vöröses fényt ad a hajnak. Kipróbáltam:D
2009. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kiemelném az arcom külölegességét (a szeplőkre gondolok) valami extrém frizurával.

A szeplők szexik. :)

2009. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

ELSŐ VÁLASZOLÓNAK:

nekem oylan középbarna világos barna között van a hajszínem és nem szeretnék drasztikus változást ez a henna akkor enyhe vöröses árnyalatot ad? hogy néz ki? látszik angyon hogy vörös vagy csak úgy csillog? milyne hennával festetted be?

2009. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szija

Sok fajta Henna szín van, de mindegyik vöröses alapvetően. Van szőkés is de nem hiszem hogy hat... Én feketét vettem és ilyen lilásvöröses fényt kapott a hajam, ja és nem tartós, kb 1 hónapig van a hajadon aztán lekopik/lejön mosással. Szerintem ha hennázni akarod akkor ne ilyen erős vöröst válassz hanem barnásat mert az is olyan lesz csak nem fog rikítani...

2009. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg fel lehetne dobni pár színes pótttinccsel, amit mikrogyűrűvel lehet rögzíteni (nem károsítja a hajad, levehető)
2009. okt. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!