Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolnak a lányok a fiúk...

Mit gondolnak a lányok a fiúk hosszú hajáról?

Figyelt kérdés
Lányok, milyen ha egy fiúnak hosszú a haja? Vállig érő, vagy hosszabb. És hogyan kell hordani? 16/F
2011. aug. 18. 10:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik!!!
2011. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Engem hihetetlenül vonz, imádom.

Hogyan kell hordani? Nos, hosszú hajú fiú ismerőseim ált. összekötik (copfba).

2011. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem viszont nagyon is tetszik!

A barátomnak is volt hosszú haja, bőven a válla alá ért, irtó szexi volt, egyenes, dús, ápolt hajzuhatag. Egy ilyen csak szép lehet, még a lányok is irigyelték tőle.

2011. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

háát arckaraktertől függ

nekem többnyire nem jön be

taszít

de azért van amikor tetszik

2011. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem eggyátalán nem tetszenek, szeritem ez egyik fiúnak se áll jól...Persze, nem mindig a külső alapján kell itélkezni,de nekem nem jönnek be..:P
2011. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nekem tetszik,de csak kb a kozéphosszu és azis csak vasalva,igy nyakig érve,ja és persze azert jarjon fodraszhoz:) L/14
2011. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek . Bár persze ha illik a stílusodhoz az más. Nem vagyunk egyformák mindenkinek más jön be. De egyébként nekem is van pár ismerősöm akiknek hosszú volt a haja, de levágatták és sokkal jobban néznek ki:D
2011. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmas, bocs :D Én még nem láttam olyan hosszú hajú fiút, akin tetszett volna... Ha ilyen épp hogy nyakig érő haj, az még belefér, de attól hosszabb egyáltalán nem tetszik egy fiúnál.
2011. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
szerintem egyfajta ápolatlanságot sugall.nem tetszik.a legtöbb fiú jobb rövid hajjal.
2011. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi hogy elmondtátok a véleményeteket. :)

Én most már mindenképpen megnövesztem, majd ha nagyon hülyén fog kinézni, levágom.

2011. aug. 18. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!