Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy eltűnjenek...

Mit csináljak, hogy eltűnjenek ezek a sebek szombatig?

Figyelt kérdés

Múlt héten gyantáztam, és nem tudom miért, de az egyik lábam tele lett utána hólyagokkal, és sebes lett. (Ugyanazt a gyantát használtam, mint eddig és csak az egyik lábam járt így.) Szombaton viszont szoknyát kell felvennem, de nagyon hülyén néz ki így a lábam. Mivel kenhetném, vagy mit csináljak, hogy minél tűrhetőbben nézzen ki?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 14. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mi okozhatta a sebeket a lábadon azt nem tudom, de nekem rendszeresen kipöttyösödik, kisebesedik a lában gyantázás, epilátorozás után.Én neogranormont szoktam használni, attól hamar el szokott múlni.Ha csak otthon vagyok, akkor vastagon bekenem azt a részt ahol kipattogzott és az pár nap alatt el szokta mulasztani.

remélem segít, más nem nagyon jut eszembe!

2009. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sudocrem-et ajanlanam,mert az segit a hegek eltunteteseben.kaphato 60g-os kiszerelesben,kb 900 ft.rem segit^^
2009. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sudocremet én is vettem de nem nagyon tüntette el ,mert sjanos nekem a nap már beleégette néhány helyen.igy van néhány kis foltocska a lábszáramon.soha többé gyanta illetve epilátor,rájöttem hoyg nem birja a bőröm,viszont a lila patronos gyantát tudom ajánlani érzékeny bőrüeknek.mert az tényleg enyhébb,mint például a sárga na attól lett oylan sok kis pöttyöm

S

2009. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kenegesd körömvirág-kenőccsel: tégelyes kiszerelésben van általában , és zsírszerű állaga mellett sötét-napraforgósárga színűnek kell lennie kb, a tubusos körömvirágos krémek nem annyira jók, (próbáltam már mindkettőt)

Nekem hasonló problémára meg macskakarmolásokra nagyon jól bevált :)

2009. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!