Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sör a hajra? Hatásos? Ti hogy...

Sör a hajra? Hatásos? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 21:44
1 2
 1/13 szamóca.. ***** válasza:
68%

belsőleg alkalmazom.

egyébként nem hiszem h olyan nagyon jó, ugyanis büdös és ragad.

2011. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Igen hallottam már, de én citromlevet használok.Még hajlakk helyett is jó. A hajnak nagyon szép fényt ad.
2011. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Miért ragadna?

Tapasztalat valaki?

2011. aug. 17. 21:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam -borzalmas. Lerakódott a fejbôrömre, pedig kiöblítettem, és csak 2-3 hajmosás után tudtam csak lesikálni :S a szaga mondjuk nem gáz, elillan.
2011. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szamóca.. ***** válasza:
hát egyes igénytelenebb punk nép még taraj állításra is használja, tuti ragad.
2011. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

a sört vízzel el kell keverni! És a hajra kell nem pedig a fejbőrre, nem? ez az egyik amin gondolkoztam a másik pedig az ecetes víz. Fény ad neki. Tapasztalat esetleg? csak mert étkezési ecetet rakni a hajra...hát...kicsit bizarr.


Utolsó: én nem vagyok punk, de van ismerősömeim akik punkok egyik se igénytelen, elég fura a szerelésük, de semmi igénytelenség nincs bennük!!!!!

2011. aug. 17. 23:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már,semmi gondom nem volt vele :D Fényesebb let t tőle a hajam. Még almaecetes öblítést szoktam alkalmazni hajmosás végén.
2011. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szamóca.. ***** válasza:
igen, de az igényesebb punk legalább egy szappanra összeszed pénzt és nem a sörrel próbálja meg felállítania taraját. egy szóval nem modntam hogy igénytelenek volnának mind.
2011. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A sima ecet is jó? mehet a fejbőrre is? nem marja a fejbörömet majd?
2011. aug. 17. 23:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Én elég gyakran használom az ecetes hajöblítést és egyáltalán nem marta még ki a fejbőröm :)

Szép fényes lesz tőle a hajam és ráadásul lemossa a fejbőrre meg a hajra ragadt hajformázó szerek maradványait is.Nem hiába használták a nagymamáink is :)

2011. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!