Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok venni kék hajfestéke...

Hol tudok venni kék hajfestéket és mennyibe fájna?

Figyelt kérdés
Fodrászkellékesnél mennyibe kerül például? Szőkésbarna hajam van szerintem így szőkítenem se kell, szerintetek?
2011. aug. 16. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vörös Londa 1500 per doboz, + oxi 200 Ft, szerintem a kék is ugyanennyi, és biztos, hogy lehet kapni.
2011. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De egy doboz csak akkor lesz elég, ha a válladig sem ér a hajad kb, úgyhogy úgy vásárolj. :D Inkább vegyél többet, és akkor későbbre megmarad.
2011. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, meg nem tudom, pontosan milyen kéket akarsz, hát nézd meg, hogy sötétebb árnyalat-e, mint a te hajad, de én pontosat nem tudok mondani, a fodrásztól kellene megkérdezni.
2011. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!