Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel a festékkeveressel...

Ezzel a festékkeveressel elérném a világosszőket vilagosbarnabol?

Figyelt kérdés

nemreg lett befestve szőkéről vilagosbarnara a hajam,de megbantam...

szeretnem visszakapni a regit. olyan jégszőkés volt...


ha ezeket a festekeket keverem,elerem a regi hatast? nem lesz csibesarga?


ezt a festeket szeretnem keverni: [link]


ezzel.


[link]


vagy ezzel:


[link]


utoljara az utolso kettő kevertem,de egy-ket hajmosas utan mar nem volt szep platinas....

ezert gondoltam egyik helyett a palette A10et fogom hasznalni... csak nemtudom,h melyikkel kellene kevernem. annyit tudok,h az essential color nem tartalmaz ammoniat,azaz nem karosit nagyon,

a syosstol pedig nem lesz rezes szinu...


melyiket ajanlanatok? köszi a kitarto olvasast!:D


2011. aug. 16. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia :) Szerintem ne kevergess semmi semmivel. Az Essential Color nekem nagyon nem jött be. Teljesen úgy viselkedett mint egy színező, kb 2 mosás után kikopott az egész. Palette az egyik legkárosabb hajfesték plussz ha hosszútávon használod nagyon szárít. Próbál a Syosst de amúgy ami a képen van az nem festék hanem világosító, de az még jobb. Szerintem ha azzal befested olyan 2 alkalommal tuti kivilágosít. Vagy a 2. lehetőség: szőke melír :)
2011. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!