Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj? (többi lent)

Ricinus olaj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de egy pár dolog számomra nem tiszta. Kérlek segítsetek.

1, Hány dl-t vegyek elöszőr?

2, Mivel keverjem fel? És velkell melegíteni egyáltalán?

3, Ha a hajtövekbe kenem, nem lesz zsíros a hajam?

4, Mennyit nöhet tőle a hajam, ha úgy is, hogy semmit sem használok a hajam nő 1,5 cm? (egész gyorsan nő hál'Isten

:D)

5, Kihullhat tőle a hajam vagy vannak káros hatásai?

6, Hányszor használjam hetente?

És a legfontosabb: NEKTEK BEVÁLT?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)


2011. aug. 16. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én kétszer használtam eddig. 2dl-t vettem. A hajtőre kend és legalább kétszer mosd meg a hajad utána. Nem hiszem, hogy kihullhatna tőle a hajad legalább is ilyet még nem hallottam. Én magában használom és hetente 2szer.


17/L

2011. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! 1,Én gyógyszertárban vettem először egy kisüveget kb másfél hónappal ezelőtt, egy héten kétszer használtam és még az alján mindig van. 2, Én nem szoktam felkeverni semmivel, esetleg előtte kicsit bevizezem a hajam és úgy könnyebben tudom belemaszírozni a fejbőrömbe.Melegetíeni nem szabad, mert kimennek belőle a hatóanyagok.3,Kend a hajtövekbe és a fejbőrödre aztán még az egész hajadat átsimithatod vele, utána mindenféleképpen hajat kell mosni!(am én reggel szoktam belekenni és este mosok hajat.)4,Nekem olyan látványosan enm nőtt a hajam tőle, viszont sokkal simább és fényesebb lett, jobba tapintása.

5, Nekem elkezdett hullani a hajam, nem tudom, hogy ettől-e, de hullik, illetve más kérdésnél olvastam, hogy nekik elkezdett hullani...most már szereket használok, meglátjuk, hogy ők milyenek leszenk:) 6, én kétszer használtam, mivel egy héten kétszer szoktam hajat mosni, szóval minden hajmosás előtt. Utolsó kérdésedre a válasz, hogy hasznosnak hasznos, de ne várj tőle csodákat...

2011. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) szerintem kipróbálom, de nagyon remélem, hogy nem fog kihullani a hajam :/
2011. aug. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!