Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sűrű, vastag szálú és...

Nagyon sűrű, vastag szálú és erős haj ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
mindíg "katonai frizurát" kell horadnom, mert ha hagyom megnőni a hajam, úgy áll mint a szénaboglya :S zselé esélytelen. a legerősebb is túl gyenge
2011. aug. 15. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az vagyok, aki azt írta, hogy szexi lehet a kérdező. lehet egyenesíteni máshogy is, mint vasalással, ami tönkreteszi a hajat. szerinted milyen haj állna jól neked? próbálj ki a neten ilyen frizurapróbás oldalon hajakat, vagy ha nagyon érdekel, parókát is felvehetsz. mindenféle hajat meg lehet más valósítani manapság. lehet kevesebb és egyenesebb hajad is, ha azt szeretnéd.
2011. aug. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi :D tudnál mutatni ilyen oldalt, ha szépen megkérlek:)?
2011. aug. 16. 11:31
 13/16 A kérdező kommentje:

egyébként ha lehetne választani ilyet szeretnék:

[link]


csak szőkében, mivel szőke a hajam

2011. aug. 16. 11:33
 14/16 anonim ***** válasza:
ehhez szerintem ritkíttatni kell a hajad. hát a femina.hu-n, a taaz.com-on és a happyhair.hu-n próbáltam. szerintem az utóbbi 2 a legjobb, de próbálgasd.
2011. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 16. 12:05
 16/16 anonim válasza:
Velem is ugyanez van, bár nekem nem gépelt hajam van, hanem ilyen félhosszú. Volt már, hogy levágattam, de egyik zselé sem volt elég erős.
2012. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!