Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sűrű, vastag szálú és...

Nagyon sűrű, vastag szálú és erős haj ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
mindíg "katonai frizurát" kell horadnom, mert ha hagyom megnőni a hajam, úgy áll mint a szénaboglya :S zselé esélytelen. a legerősebb is túl gyenge
2011. aug. 15. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudsz ellene tenni. Örülj inkább, hogy nem ritkul. akkor aztán fésülhetnéd balról jobbra meg jobbról balra, a katonai frizkó sem segitene.
2011. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mit lehet tenni? Büszkén viselni! :)

Sokan irigyelnek ám emiatt.


19/L

2011. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Kopaszodás miatt gyakrabban nyavajognak... Örülj neki!
2011. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Örülj neki...

Az enyém kevés, vékony és hullik is...

2011. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hát jó csak egy idő után már olyan rossz...:S most vagyok 20 éves. amióta csak élek, gépelt hajam van, nem tudok semmilyen más fazont felvinni a fejemre, és ez mostmár kicsit zavar. egyáltalán nem vagyok divatb*zi, csak jóljönne már egy kis újdonság. pl próbáltam már kicsit növeszteni, de nem bírtam sokáig. egy az, hogy elképesztően összevissza áll, a másik meg, hogy nagyon nagyon meleg szinte még télen is.

egyébként köszi a válaszokat :)

2011. aug. 15. 23:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
az egyik ismerősöm sapkának hívja a haját, mert nagyon sűrű és melegíti:D hát max ritkíttasd meg fodrásszal, de sztem hagyd így, tök szexi lehetsz:D
2011. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha úgy áll, mint a szénaboglya, hát vasald. Jobb esetben még meg is ritkul tőle.
2011. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
vasalni nem :D ellenkezik az elveimmel. az előtted szólónak pedig: nem vagyok szexi egyáltalán. vékony, és hosszúkás arcom van. magyarul: tojásfejem. ezért is nem erőltetem a hejnövesztést :)
2011. aug. 16. 00:30
 9/16 A kérdező kommentje:

*a

-e

2011. aug. 16. 00:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha jobban belegondolsz, nem annyira gáz a vasalás sem, ha nem azért csinálod mert divatos akarsz lenni. Én pl örülnék ha nem lenne gusztustalan fejem rövid hajjal, és egész hátra lévő életemben katonai hajam lenne. Viszont nekem is hasonló hajam van mint neked, ezért vasalásra vetemedek mert ha hagyom simán, az is szörnyű :D
2011. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!