Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyöngy szőke hajból mahagóni?

Gyöngy szőke hajból mahagóni?

Figyelt kérdés
Szőke hajam van és szeretném vöröses mahagónira vagy vöröses barnára festeni, csak nem tudod hogy milyen színű lenne belőle. Befogná egyáltalán? Vagy először csak sötétebb szőkére vagy pralinéra fessem?
2011. aug. 15. 12:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem kérdezni, hogyha újra szőke akarok lenni (már előfordult) akkor világosítsam a vöröset fokozatosan majd szőke hajfesték? Nem akarom hogy tovább sérüljön a hajam!
2011. aug. 15. 12:24
 2/3 anonim ***** válasza:
befogni befogja, de számíts rá hogy hamar ledobja a festéket. ésha már egyszer vörösesbarnát csinálsz a hajadból elég nehéz lesz újra szőkét varázsolni belőle.. alaposan gondold át, hogy szeretnéd e azt a színt.
2011. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már voltam élén vöröstől kezdve barnán át majdnem fekete olyan étcsokis is szóval nyitott vagyok ezen a téren csak a hajam nem :/ :D de nem hirtelen gondolom a szőkítést csak hogy idővel mert a leszívatás már kizárt mert már 2x volt így azt hanyagolnám. Most van pénzem hajfestékre meg azt halottam ha egy kicsi festéket keversz a samponhoz akkor megmarad a színe! Persze tapasztaltam milyen ha 1-2 mosás után hányás színű lesz a hajam :S
2011. aug. 15. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!