Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj kérdések?

Ricinus olaj kérdések?

Figyelt kérdés

Na szóval,elcseszte a hajamat a fodrász elég rendesen -.-

Suli kezdésre szeretném ha nőne 1-2 cm-t,legalább a frufrum! a többi nem olyan érdekes

de a frufrumat nagyon elcseszte,annyira rövid lett,h nem lehet se félre csatolni,se eltűzni,csak ott van :S

Na és azt hallottam,h a ricinus olajtól kicsit jobban nő a haj. :)

Tapasztalatok? :D

Mennyi idő alatt látható változás?Hogyan kell használni? És milyen időközönként? :)

Fontos lenne :(

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat,ha lehet ne hülyeséget !

15/l


2011. aug. 14. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

hát én nem hajra használtam hanem szempillára és szemöldökre de lószart sem hatott...

Azt olvastam az oldalon h hajra sem nagyon használ csak jó zsíros lesz tőle és alig tudod kimosni a hajadból...

2011. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem se jóó..röviden ennyi..atól nem fog gyorsabban nőlni a hajad sajna
2011. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én simán csak rászoktam kenni és bemaszírozom a fejbőrömben mondjuk kb délelőtt, aztán este pedig hajatmosok, de am ezt csak régebben használtam, nekem egy idő után elkezdett hullani a hajam(nem tudom, hogy ettől-e), aztán használtam bánfi hajszeszt, ettől nem hullt tovább, viszont nekem annyira látványosan nem növesztette...most az flp-s first-öt használom, na ettől eléggé gyorsan nő a hajam és jó is, csak a tapintása utána nem valami jó(ha kimosod, utána ugyanolyan jó lesz)most a panteholt(?) akarom kiprobálni, mert itt olvastam, hogy sokan azt használják és hónaponta állítólag 2,5 cm-t nőtt a hajuk tőle...am a fejmasszás is sokat segít illetve a koffeines sampon is.Remélem tudtam segíteni!
2011. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Én már lassan 2hónapja használom hajra-szempillára. Nekem 2hét után látható volt +fél centit nőtt a hajam, azóta már +5centinél járok :) Én úgy szoktam, hogy fél deci ricinust felmelegítek a mikróban, majd hajfestőecset segítségével felviszem a fejbőrömre. Hajszárítózóm, utána húzok rá egy zacsit majd egy sapkát:D :) minimum 3órát érdemes rajta hagyni. A hajmosásnál ne lepődj meg, 2szer biztos meg kell mosnod, hogy teljesen kimenjen belőle :)
2011. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

wow nagyon köszönöm a válaszokat :D

hétfőn ki is próbálom :)remélem használni is fog :)

és csak úgy simán is fel lehet kenni a fejbőrre? ujj beggyel?

2011. aug. 18. 22:52
 6/7 anonim válasza:
Persze, csak úgy nehezebb :)
2011. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D köszönöm ^^
2011. aug. 18. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!