Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a száraz ajak ellen?

Mit tehetek a száraz ajak ellen?

Figyelt kérdés

Milyen hatásos módszer van a száraz és cserepes szájra? Olvastam gyk-n mézet ajakírt krémeket, de van aki azt írta, hogy pl a labello csak rövidtávon oldja meg és hosszú távon csak rosszabb lesz tőle(szárazabb). Télen a szél mindig kifújja és ezért elkezdem nyalni amitől nagyon piros lesz. Erre labellot szoktam használni, ami megszokta oldani. Vizet eleget iszom, csak nem egyszerre nagy mennyiségben, hanem sokszor keveset? Ez lehet baj?

Ha száraz és cserepes a szám mindig elkezdem nyaldosni, amitől viszont piros lesz:/

Mit tudtok ajánlani, amit nem kell naponta többször kenegetnem (hanem maximum reggel) és hosszú távon is hat?

Bocsi a regényért, előre is köszi!:)


2011. aug. 14. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetes növényekből nyert olajjal kenegesd. Kókusz, mandula vagy olívaolaj nagyon jó rá :)
2011. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Te melyiket preferálod jobban? Ezeket hol lehet kapni?

Köszi!:)

2011. aug. 14. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mézet szoktam rátenni mert az még puhítja is:)
2011. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kókuszolajjal kenem, de a méz is tényleg nagyon jó rá. Mind a kettőt utána simán lenyalhatod :D Fontos, hogy mielőtt ráteszel az ajkaidra valamit, előtte fogkefével dörzsölgesd meg.
2011. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Labello-tól nekem mindig még szárazabb lesz, és egyszer rábukkantam a neutrogena-nak egy ajak kenőcsére, na hát csodát tett a számmal, bekenem és tök hamar puha lesz. Csak ajánlani tudom. [link] ez az
2011. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jó vastagon kend be mézzel és hagyd rajta 10 percig:) bevált: D
2011. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom: méz
2011. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Carmex ajakápolót nagyon ajánlom.

DM-ben/Rossmannban lehet kapni, 900 Ft körül van.:))

[link]

2011. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) a mézet milyen gyakran kell használni? a kókuszolajat kipróbálom!:)
2011. aug. 14. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Kenj rá mézet vagy természetes anyagokból készült testápolót :)
2011. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!