Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hámlik a melleim között...

Miért hámlik a melleim között a bőr és mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Időnként foltokban lehámlik a melleim között a bőr, elég lassan gyógyul be. Lehet attól, hogy sokat napozok és szoliba is járok? (légyszi kíméljetek az olyan válaszoktól hogy a szoli egészségtelen stb) Először rózsaszínes foltok keletkeznek aztán amikor elkezd gyógyulni már csak simán világosabb mint a bőröm többi része.. szóval nem szép látvány. Lehet, hogy csak simán leégek a melleim között? De akkor máshol miért nem?

Próbáltam már kenni testápolóval, ami nem nagyon segített rajta, de legutóbb napozás előtt bekentem naptejjel és most sokkal szebben néz ki ki mint máskor, nem vöröses bár még mindig foltokban világos, mintha azon a részen nehezebben barnulna. :(


2011. aug. 14. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,a szoli okozza.A mell bőre nagyon érzékeny,így minden tényező jobban hat rá!Én nem mondom,hogy ne,csak óvatosabban.Radírozd le előtte és hidratáld valami erősebb krémmel,mint a testápoló.Azért hámlik,mert kiszárad a bőr.Vigyázz azért,nehogy pigmentálódjon.
2011. aug. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

méz és kristálycukor

nagyon jó test radír (:

2011. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!