Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hámlik az orrom?

Miért hámlik az orrom?

Figyelt kérdés
Már 1 éve hámlik az orrom, és annyira idegesít, hogy minden reggel le kell szednem róla a kis kiálló bőrdarabkákat, hogy ne nézzek ki annyira hülyén! Csak az orrom hámlik.. nem szoktam semmi alapozót, korrektort, se púdert rátenni, hogy nehogy attól még rosszabb lenne. Annyira ciki :$
2011. szept. 16. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel küszködök. Nekem az orvos azt mondta, hogy valamilyen allergia lehet, de vizsgálattal se tudták megállapítani, hogy pontosan milyen.:(

Az meg egy dolog, hogy állandóan "takarítani" kell, de utána egész napra bepirosodik tőle az orrom.>:(

2011. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A-vitamin hiány valószínűleg! Igyatok minden reggel répa levet, egyetek répát(nyersen vagy levesből vagy párolva)!!Valamint lehet ugyebár venni kapszulában is!!Sztem ez segíteni fog!!De nem szabad túlzásba vinni!!!!


21L

2011. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem télen volt ilyen problémám, aztán kipróbáltam a bőrradírt és bevált, heti 2x-i alkalommal kell.
2011. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm ezt a pár különböző választ! A bőrradírt kipróbálom, és vitamint is eszek többet!
2011. szept. 17. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Száraz a bőröd, ennyi.
2011. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ennyire???? Niveával szoktam kenni.. sokat rá is teszek... de semmi nem segít :S
2011. szept. 22. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok

én is ilyen vagyok, és én is Niveát használok, nekem a karomról hámlik a bőr. De nekem semmi betegségem nincs.

2011. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem valami segít... nem sokára megjön a bőrradírom.. hátha az jó lesz. csak attól félek a nivea miatt, mert pattanásos vagyok, és ha nagyon bekenem az arcomat tiszta pattanás leszek, mert már volt ilyen! az orromra meg főként nem akarok pattanást :S
2011. szept. 23. 07:06
 9/9 anonim válasza:

[link]

Ezt próbáld ki, nekem rendbe hozta

2018. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!