Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony lányok írnátok? Bővebbe...

Vékony lányok írnátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Kizárólag vékony,modell alkatú lányoktól kérdeznék.

Nektek "csecsemőpózban" mennyire nagy a hasatok?Tegnap így aludtam el és annyira kidülledt a pocim,rendesen alá tudtam nyúlni és olyan hurkás volt.Csak nekem ilyen?

16L


2011. aug. 13. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ilyen. Még a csontsovány anorexiás lányoknak is.
2011. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
így van nekem is ..mondják h ú de sovány vagy stb...(156cm, 50 kg) és a hasam mégis nagyocska, hurkás...
2011. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

en vekony vagyok..most:D

én ugy vagyok,h ha akarok felszedek par kilot olyan egy het alatt,de ha akarom,1-2nap alatt lefogyok csontsovanyra. most sajna olyan vagyok,mertpar nappal ezelőtt volt rajtam pici felesleg. főleg a derekamon és hasamon. a labaim palcikak...

és most h ilyen vekony vagyok,most is van pocim,nincs azzal semmi gond 16l

2011. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

jaj és 163cm

48kg

2011. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi,megnyugtattatok:D
2011. aug. 13. 10:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a bőröd, normális :) Ha felállsz és lóg, az a háj :)
2011. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyilván gyűrődik, ez normális. Különben meg az se lenne baj, ha lenne egy kis pocid, amíg normális a testsúlyod és nem az van, hogy csak zsírt halozol magadon.

Énis vékony vagyok, de soha nem stresszeltem azon, hogy úristen mi lenne, ha lenne egy kis hasam (pl egy kiadósab ebéd az rögtön látszik is, mint a csecsemőkön :D), sőt azon se, hogy esetleg felszedek 1-2 kilót. Örülök, hogy ilyen alkat vagyok, de pont ezért ilyen apróságokon nem éri meg stresszelni, főleg ha amúgy jól nézel ki... Problémázanak azok, akiknek van min...

2011. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

10:04 te hol vagy sovány ha megkérdezhetem? :D

én 160 cm vagyok és 48 kiló ... mégis tiszta háj vagyok.

2011. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ez azért van mert nem izmos a hasad. Én nem vagyok modellalkat,de vékony vagyok és izmos (165, 53) (vhogy így [link]


és nekem ha oldalra fekszem "csecsemőpózba" akkor nem "lóg" le a hasam, csak minimálisan.:) tehát ha zavar akkor eddzél hasra!

2011. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

amugy 156, 50kg tényleg nem egy húdesovány

uccsóvoltam

2011. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!